Ogłoszenia parafialne 13.03.2022

2 Niedziela Wielkiego Postu „C”

Droga Krzyżowa w piątki Wielkiego Postu o godzinie 16.30, potem Msza św. Droga Krzyżowa prowadzona przez młodzieży także w piątek o godzinie 19.30. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godzinie 15.00, po nich Msza św. Droga Krzyżowa również w niedzielę po Mszy św. o godzinie 8.00 prowadzona przez Akcję Katolicką. W Roztoce Droga Krzyżowa w piątek o godzinie 16.30.

Dzisiaj po Mszy św. można złożyć do puszki ofiarę na Ogólnopolski Fundusz Misyjny – Ad Gentes. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę, a przeznaczone na potrzeby naszej parafii.

Do sprzątania kościoła tym tygodniu prosimy w sobotę na godzinę 8.00 z Tropia: Teresa Trelińska, Anna Nowakowska, Zofia Mordarska, Marek Molek, Zdzisław Chomacki, Kamil Zieliński, Wiesław Mrzygłód, Adam Hajduk, Ryszard Zasadzki.

Do sprzątania kaplicy w Roztoce również w sobotę na godzinę 8.00 prosimy z Roztoki: Franciszek Hajduk, Henryk Kwaśniewski, Marian Kwaśniewski.

W zakrystii można nabyć baranka wielkanocnego. Ofiara minimum 7 zł.
Do nabycia jest prasa katolicka: „Niedziela”, dla tych którzy prenumerują ten tygodnik, „Gość Niedzielny”, w którym jest krótka relacji ze Środy Popielcowej w naszym kościele.

Dziękujemy poszczególnym osobom, rodzinom czy też grupie sąsiedzkiej za przygotowanie produktów do PACZKI DLA UKRAINY. Już mamy informację, że w tym tygodniu będą dostarczone kartony na te produkty. Złożono już więcej darów niż potrzeba na pierwszy transport, ale będą organizowane następne. „Bóg zapłać” z Waszą dobroć serca. Oprócz darów złożono także ofiary na CARITAS.

W piątek o godzinie 15.00 Godzina Miłosierdzia. Najpierw będzie adoracja Najświętszego Sakramentu, a o godzinie 16.30 Droga Krzyżowa.
W sobotę o godzinie 9.00 spotkanie ministrantów i lektorów, a o godzinie 10.00 Dziewczęcej Służby Maryjnej.

INTENCJE MSZALNE 14 – 20 marca 2022

Piątek – 18.03.2022

• W pewnej intencji
    • † Antoni Jasnos od chrześnicy Wiktorii