Ogłoszenia parafialne 31.03.2024

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego „B”

Jutro Msze św. w porządku niedzielnym. Na tacę złożymy dar na katolickie uczelnie KUL i Uniwersytet Papieski w Krakowie.

W przyszłą Niedzielę obchodzić będziemy święto Miłosierdzia Bożego. Do puszki możemy złożyć ofiarę na dzieła charytatywne CARITAS.

Dziękujemy wszystkim, którzy swoją aktywnością i ofiarami pomogli w zorganizowaniu uroczystych obchodów Wielkiego Tygodnia i Wielkanocy, zwłaszcza pracownikom kościoła, służbie liturgicznej i służbie maryjnej za czuwanie przy ciemnicy i grobie, chórowi oraz różom za zebrane ofiary na kwiaty i światło. Bóg zapłać!

Państwu Michalikom za przywiezienie kwiatów do Grobu Pańskiego i zrobienie wieńca do Grobu.

Serdecznie dziękujemy tym osobom, które ofiarowały płody rolne i produkty żywnościowe na plebanię.

Do sprzątania kościoła w sobotę na godzinę 8:00 prosimy z Witowic Dolnych: Stanisław Kruczek, Wojciech Szot, Grzegorz Bryniak, Grzegorz Mierzwa, Jan Mrzygłód, Petronela Bryniak, Wiesław Cetnarowski, Łukasz Cetnarowski, Mateusz Cetnarowski.

Do sprzątania kaplicy w Roztoce również w sobotę na godzinę 8:00 prosimy z Roztoki: Zdzisław Sowa, Tadeusz Zasadzki, Mirosław Niżnik, Józefa Wolak, Józef Woźniak, Paweł Woźniak.

Dziękujemy tym, którzy w ostatnim tygodniu sprzątali kościół i kaplicę oraz za złożone ofiary.

We wtorek o godzinie 16:00 młodzież klas ósmych przyjmie w kaplicy w Roztoce Sakrament Bierzmowania.

Z racji Oktawy Wielkanocy w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

W tym tygodniu przypada Pierwszy Czwartek, Piątek i Sobota kwietnia. Spowiedź w piątek od godziny 17:30. Na Mszę św. prosimy uczniów klasy siódmej i comiesięczne spotkanie. W czwartek po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołań do kapłaństwa i życia zakonnego. W Roztoce spowiedź przed Pierwszym Piątkiem będzie w piątek od godziny 15:30. Msza św. w Pierwszy Piątek w Roztoce o godzinie 16:00.

W sobotę o godzinie 17:00 kolejne Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP na wzór fatimski. Zapraszamy róże różańcowe. Po Mszy św. zmiana tajemnic różańca.

1 – 7 kwietnia 2024

Poniedziałek – 01.04.2024

• 6:30 – † Zofia i Stanisław Słowiński
  • 8:00 – † Stanisław Czuba od Anny Wolak